Biz Kimiz ?

İCS Yapı Dekor firması Abidin Can YILDIRIM tarafından 2006 yılında anahtar teslimi ‘Tasarım, Proje ve Uygulama’ mantığı ile kurulmuştur.

Proje ve danışmanlık hizmetleri, İç Mimar ve İnşaat Teknikerlerinden oluşan genç, dinamik ve yenilikçi, günümüz trendlerini takip eden bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet, ürün çeşitliliği,kapasite ve koordinasyon kabiletiyle hizmet verdiği sektörün ANKARA Batıkent’deki en büyük firması olan İCS Yapı Dekor, 2006 yılından bugüne yaşam alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur.

10 yılda 3.500.00 m2’nin üzerinde nitelikli ve butik proje hizmeti, yaklaşık 150.000 m2 büyüklüğünde ise anahtar teslimi birbirinden farklı ve kaliteli konseptler tasarlayarak hayata geçirmiştir.

Ayrıca firmanın, ANKARA İvedik Ağaç İşleri Organize Sanayi Sitesinde 450 m2 kapalı alanda Mobilya üretim tesisi bulunmaktadır. İCS Yapı Dekor personel istihdam sayısını artırarak hızlı ve kaliteli hizmet verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tasarım, Proje ve Uygulama hizmetimizin showromu ANKARA Batıkent’de olup, ANKARA Yenimahalle merkezli olmak üzere,ANKARA’nın tüm merkez ilçelerine projelendirme ve anahtar teslimi uygulama hizmeti vermektedir.

Projelendirme, İnşaat, Taahhüt (Uygulama) ve Mobilya işlerinde tamamı kendi bünyesinde 50 kişilik profesyonel ve eğitimli uygulama ekibi ile çözümlemektedir.

Vizyon

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen şirketimiz;

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak, ülkesine değer katarak, yapı dekor sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Misyon

Kurulduğundan bu yana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçmeyeceği “güven” ilkesi ve ‘Kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlıdır.